O nás

Restaurace Sousedský dům se nachází na náměstí K. J. Erbena v Miletíně. Specializujeme se především na klasickou českou kuchyni. Čepujeme nově "450" ležák Svijany, svijanské pivo 10°, 11°, řezanou 11° Fandu  a nealkoholické pivo Vozku. Dále točíme miletínského Pytláka 12°, který se vaří v místním pivovaru.

Naše restaurace je rozdělena na dvě části. Výčep má kapacitu cca 30 míst. Salónek nabízí až 40 míst. Během sezóny poskytujeme i obsluhované sezení před restaurací. Přímo pod okny jsou čtyři stolky se slunečníky - 16 míst. Přes cestu směrem do náměstí máme posezení s velkým slunečníkem, kam se vejdou také čtyři stolky - tedy dalších 16 míst. Restaurace se těší velké oblibě nejen místních obyvatel, ale i meziměstských návštěvníků, kteří se k nám věrně vracejí.

"V přední části tohoto chrámu mouder sice není příliš dobrá akustika, leč současný pan vedoucí dává svým hostům příležitost skrze své vřelé a taktní pobídky ke konzumaci, se s tímto malým architektonickým zaváháním vyrovnat velmi dobře. Děkuji. Restauraci Sousedský dům určitě doporučuji."   Petr Kraus, rodák